Life coaching skierowany jest do osób pragnących wprowadzić zmiany w swoim życiu.

Dotyczy on stref prywatnych i zawodowych.

Zarówno relacje z najbliższą rodziną, zmiany zawodowe, jak i konflikt ze współpracownikiem wpływają na nasze dobre samopoczucie, chęć do działania, czy otwartość na nowe znajomości.

Przy aktywnym udziale osobistego coacha można szybko i efektywnie odnaleźć swoje mocne strony i zaprząc je do tych działań, w których będą nam najbardziej pomocne. Odkrywanie ich może być zaskakującym doświadczeniem.

Rozciąganie naszego umysłu pozwala na odnalezienie i cieszenie się całą gamą wyśmienitych, bo własnych, scenariuszy działania.

Zmierzenie się z własnymi lękami i obawami przy użyciu prawie wyłącznie własnej wyobraźni i towarzyszącego coacha pozwala ocenić ich rzeczywistą formę oraz zbudować realny plan ich przekroczenia.

Innym doskonałym narzędziem jakie oferuje Life Coach jest sprostowanie i udoskonalanie relacji międzyludzkich, które w większości (co niezwykle trudno przed samym sobą przyznać) są efektem pracy naszego umysłu i emocji, a zwłaszcza emocji, w końcu to one z mają pomóc mózgowi rządzić światem.

"Wejście w buty" drugiej osoby i patrzenie jej oczami na nas może całkowicie odmienić przekonania i opinie o niej . Warto spróbować?

Jako coach indywidualnie podchodzę do pracy z osobami zainteresowanymi taką formę rozwoju.

Swoim działaniem i otwartym podejściem do osób zainteresowanych współpracą inspirują i motywują do podjęcia kolejnych kroków na zasadach partnerskiej relacji.

Mogę Ci pomóc w:

- budowaniu pewności siebie,
- określeniu swoich celów zawodowych i prywatnych,
- procesie wzmocnienia Twojej motywacji,
- procesie zmiany pracy.

Prowadzę coaching życiowy i zawodowy.

Skontaktuj się ze mną: tel: 690 660 980
e-mail: kontakt@life-coach.pl
Jeżli potrzebujesz dodatkowych informacji - zadzwoń lub napisz.

Usiądziemy, wypijemy kawę, wspólnie zastanowimy się, jakim sposobem rozwiązać Twoją sprawę.

 

 

 

Coaching pewności siebie to proces wspierania klientów w rozwoju ich umiejętności i przekonania o swojej wartości, a także w pokonywaniu wątpliwości i obaw związanych z podejmowaniem decyzji i działaniami.

Coach personalny specjalizujący się w coachingowej pewności siebie, może pomóc klientom w identyfikacji przeszkód i ograniczeń, które utrudniają im osiągnięcie sukcesu lub zrealizowanie celów, oraz w opracowaniu strategii na przyszłość.

Poprzez regularne sesje coachingowe, klienci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, poznawać nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami oraz zwiększać swoją samoocenę i poczucie własnej wartości.